Co jsou Hula girls

historie pádů do vody v kostce

Hula girls byly založeny Emou Harmadyovou a Hankou Vojtasíkovou v roce 2007, po řadě neúspěchů o start a sledování kluků, kterým to šlo podstatně lépe, se rozhodly, že v tom nebudou samy a že na vodu dostanou další holky.

První kemp proběhl na Těrlicku v roce 2008, od roku 2010 jsou v sezóně kempy vždy 2 - jeden na Těrlicku, jako domovské základně, a druhý pokaždé na jiném místě, aby si nové lokality užily i holky, které jezdí každý rok na oba kempy. 

Postupem času byla zdokonalena teorie výuky, přibyly doprovodné programy - paddleboardy, longboardy, jóga a výuka tanců.

Součástí každého kempu jsou závody účastnic.

V roce 2012 se naším hlavním sponzorem stal Snowboard Zezula. Hlavní díky ale patří rodičům Vojtasíkovým a naši partnerům a kamarádům :).

Kouči 2017

S kým se na kempech potkáte

Terie Lisková

Pokročilé / Středně pokročilé


Zuzka Klimšová

Začátečnice


Anet Petrová

Středně pokročilé


Ellen Fraisová

Začátečnice / Středně pokročilé


Radek Neubauer

Začátečnice / Asistent


Michaela Vrtochová

Jóga


Hana Vojtasíková

Holka pro všechno

Poděkování

Protože v průběhu let nám pomáhalo s pořádáním kempů spousta lidí, rády bychom jim všem poděkovali:

Všechny kemperky! Ema Harmadyová, Radek Neubauer, Klárka Mikulcová, Michaela Čepová, Iva Sekeráková, David Jeřábek, Jakub Folwarczny, Jakub Řehoř, Denisa Omachlíková, Eliška Lukaščíková, Jan Kodeš, Dan Kolek, Martin Santarius, Pavel Vidlák, Jan Kulich, Peter Roth, Dóza Vrátníčková, všechny partnerky našich kamarádů (za pevné nervy), všichni kouči, kteří postupně prošli kempem, Všechny masérky a maséři, provozovatelé vleků (zejména Martin Kocur!), všichni kamarádi, kteří nás přijeli podpořit a všichni sponzoři a mediální partneři, kteří nám pomohli kempy uspořádat.